Ne eş, ne anne sözü dinliyorlar! Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre ile Aleyna’ya uyarı

Survivor All Star’ın yarışmacıları Yunus Emre Özden ve Aleyna Kalaycıoğlu, bir süredir aralarındaki samimiyetle dikkat çekiyor. Yunus Emre’nin eşi Beria Özden, daha önce bu samimiyet karşısında rahatsız olmuş ve kocasına canlı yayın sırasında “Aleyna’dan uzak dur” demişti.

“AYNI HAREKETLER DEVAM EDERSE…”

Beria Özden, gündem olan bu olayın ardından Pınar Kerimoğlu’nun Youtube kanalına konuk olmuştu. Ünlü isim, eşinin Aleyna ile yakınlık kurması hakkında konuşmuştu.

Özden, “Emre ile bu konuyu konuştuk. Kendisi bana ‘çıkan haberlere itibar etme, burada herkes benim bacım, kardeşim aklında bir soru işareti kalmasın’ dedi. Ama sivil hayatta aynı hareketler devam ederse…” diyerek elleri ile ‘saçını başını yolarım’ hareketi yapmıştı.

ANNESİ UYARDI!

Önceki gün Ramazan Bayramı nedeniyle Survivor’ın Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları aileleriyle WhatsApp üzerinden iletişim kurmuştu.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi iletişim esnasında “Yunus Emre’den uzak dur!” yazmıştı. Aleyna ise önce ne yazacağını bilemeyip, sonra “Hepsi arkadaşım” yanıtını vermişti.

PASTASINI PAYLAŞTI

Ancak Yunus Emre Özden ile Aleyna Kalaycıoğlu, bu uyarılara kulak asmadı. İkili, dün akşam oynanan açık artırma oyunundaki hareketleriyle bir kez daha magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri oldu.

Yunus Emre, açık artırmaya çıkan çikolatalı pasta için 650 peso teklif ederek, tabağın sahibi oldu. Ardından tekrar yerine dönerek pastasını yiyen Yunus Emre’nin, tabağını Aleyna ile paylaştığı görüldü.

“SİZ YİNE BERABERE DÖNDÜNÜZ”

Bu sırada programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı araya girerek, şöyle konuştu:

Yemek paylaşması yoktu. Siz yine berabere döndünüz. Takımca yiyin diye vermedik yemeği. Arkadaşlar, paylaşım yok yemeklerde. Geri al pastanı Yunus Emre. Kendin yiyebilirsin.

Aleyna, Ilıcalı’nın “Yemek paylaşımı yok” sözleri üzerine; “Söylenmedi öyle bir şey” diyerek kendini savundu. Bu cevap karşısında şaşıran ünlü televizyoncu, “Onu herhalde tahmin edersiniz diye düşündük” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir